Tablet w kuchni

Drukuj
zdj. materiały prasowe
Czasy, gdy gotowało się według przepisów ze starej książki z przepisami babci, minęły bezpowrotnie. Teraz korzystamy z przepisów znalezionych w sieci. Tablet powoli staje się więc „narzędziem kuchennym”, nieodłącznym kompanem w kuchni.

Amerykański producent postanowił zadbać o to, by miłośnicy kulinariów mogli bezpiecznie i wygodnie korzystać z tabletu podczas gotowania. Wyprodukował serię uchwytów do tabletów łatwych do zamontowania w kuchni. Można dzięki nim śledzić przepisy z ulubionych blogów kulinarnych, a także wrzucać do Internetu własne zdjęcia dokumentujące kulinarne poczynania.

  • Chef Stand + Stylus

Specjalna podstawka zaprojektowana do korzystania w kuchni, pozwala ustawić iPada w dowolnym miejscu i zapewnia mu stabilność. Podstawka Chef Stand dodatkowo jest wyposażona w rysik, który pozwala na korzystanie z iPada podczas gotowania, bez obaw, że ekran zostanie zabrudzony (podstawkę i rysik można umyć ciepłą wodą po skończonej pracy).

  • Kitchen Cabinet Mount

Dla osób, które mają niewielkich rozmiarów kuchnię, zaprojektowano uchwyt Kitchen Cabinet Mount, który pozwala na przytwierdzenie iPada do szafki.

  • Fridge Mount

Dzięki Fridge Mount tablet można przytwierdzić do drzwi lodówki.