Słony

Drukuj
0
Słony to miejsce, gdzie każdy poczuje się jak u siebie. To nowe, ciekawe znajomości, rozmowy każdego z każdym, dużo miejsca dla stojących gości i niezobowiązująca, luźna atmosfera.

Słony to stand-up bar, do którego można przyjść, zjeść, wypić i porozmawiać z ludźmi stojącymi obok. Nie trzeba się umawiać, aby kogoś spotkać. Wystarczy przyjść, coś zamówić i wtopić się w tłum gości. Z każdym i w każdej chwili można nawiązać rozmowę. 

W moim Słonym specjalnościąsą sznytki – małe pyszne „coś”, co lubi każdy. Pasty i dodatki na cienkiej kromce zdrowego, naturalnego chleba. Fantastyczne przekąski, które można serwować w domu, biurze czy podczas imprez. A każdy, kto nie ma czasu zjeść w domu może wpaść do Słonego na pyszne śniadanie, które w weekendy jest serwowane nawet do godziny…16!

Pamiętam także o moich gościach, którzy nie mogą jeść wszystkiego… Dlatego Słony bierze udział w programie MENU BEZ GLUTENU zainicjowanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej. W menu znajdują się potrawy całkowicie bezpieczne dla osób, które unikają glutenu. Są to zarówno sznytki na chlebie bezglutenowym, jak i potrawy przygotowane z naturalnie bezglutenowych produktów. W menu wszystkie dania bezglutenowe zaznaczone są symbolem „GF”.

Adres:

Restauracja Słony
Ul. Piękna 11 (wejście od ul. Kruczej)
00-549 Warszawa
Tel.: +48 22 629 03 64
Tel. kom: +48 506 052 093
e-mail: slony@slony.pl

Rezerwacje przyjmujemy w godzinach pracy restauracji telefonicznie lub mailowo.

Catering:
Tel.: +48 22 629 03 64
Tel. kom: +48 506 052 093
e-mail: catering@slony.pl

Zamówienia cateringu przyjmujemy standardowo od poniedziałku do piątku. W weekendy, dostawy cateringowe realizowane są na podstawie indywidualnych ustaleń. Po godzinie 14.00 zamówienia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie lub mailowo: catering@slony.pl

Możliwość zamówienia z dostawą do domu poprzez serwis Roomservice.pl, na stronie:

www.roomservice.pl/restauracja/slony.html