„Kuchenne rewolucje” i „Masterchef” w jesiennej ramówce TVN

Drukuj
Na konferencji prasowej zapowiadającej jesienną ramówkę TVN, rozdawano wiatraczki na baterie. Gwiazdy owiewały sobie twarze delikatnym strumieniem powietrza, co przy temperaturze 37 stopni było jedynym sposobem, żeby się nie rozpłynąć.

Jesienny program TVN, nie przynosi rewolucyjnych zmian. Nasze ulubione programy Magdy Gessler oraz seriale o kucharzach, lekarzach i prawnikach będą miały swoje kontynuacje. Jedyna nowa produkcja, którą przygotowała stacja to „WAWA non stop”. Serial z pogranicza reality show i telenoweli opowiadający o losach dziewięciu warszawskich „słoików”, którzy z różnych stron Polski przyjechali do Stolicy i zamieszkali pod jednym dachem. Kamera będzie im towarzyszyć nie tylko w domu, ale też poza nim – podczas pracy, w czasie wolnym, z przyjaciółmi lub wrogami. - To Big Brother ze scenariuszem – mówił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN i dodał, że TVN jako pierwsza stacja sięga po format z pogranicza reality show i telenoweli. Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 18.00, od 2 września

Natomiast już pierwszego września rusza kolejna edycja programu „MasterChef” - najpopularniejszego show kulinarnego świata. O tym, kto zostanie nowym Mistrzem Kuchni zdecyduje jak w poprzednich edycjach jury: Magda Gessler - najsłynniejsza polska restauratorka, Anna Starmach - absolwentka słynnej szkoły kucharskiej Le Cordon Bleu w Paryżu oraz Michel Moran - szef kuchni znakomitej francuskiej restauracji  „Bistro de Paris”. Zwycięzca otrzyma tytuł MasterChefa, 100 tys. zł i własną książkę kucharską. Emisja od 1 września, w każdą niedzielę o godz. 20.00.

W czwartek, piątego września  będzie można zobaczyć kolejny odcinek „Kuchennych Rewolucji”. Magda Gessler , która odwiedziła już prawie każdy zakątek Polski i w ponad 90 restauracjach przekazywała  kucharzom i właścicielom przepis na sukces, w nowej edycji „Kuchennych rewolucji” zmierzy się z kolejnymi wyzwaniami, m. in. w Sopocie, Łodzi, Słupsku, Kościerzynie i Nowym Targu. Emisja od 5 września, w czwartki o godz. 21.30.

Wszystkie poprzednie odcinki „MasterChefa” i „Kuchennych Rewolucji” można zobaczyć w Internecie na stronie TVN.