Spółka Smaki Życia oświadcza

Drukuj
Spółka Smaki Życia oświadcza:

Nazwisko Magdy Gessler w serwisie smakizycia.pl używane jest na podstawie umowy licencyjnej pomiędzy spółką Smaki Życia a Magdą Gessler z roku 2013.

Magda Gessler, z tytułu udzielenia licencji, otrzymała wynagrodzenie ustalone w owej umowie.

Wszystkie przepisy sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler są autorstwa Magdy Gessler. Zostały przez Magdę Gessler podyktowane lub, za jej zgodą, przedrukowane z jej publikacji. Redaktorzy tworzyli treści sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler w porozumieniu z Magdą Gessler.

Magda Gessler, mimo wielokrotnych, ustnych i pisemnych zobowiązań, nie wywiązała się z ustaleń wynikających z umowy oraz nie angażowała się w prowadzenie serwisu narażając spółkę na ogromne straty.

Od blisko trzech lat serwis smakiżycia.pl nie publikuje nowych treści sygnowanych nazwiskiem Magdy Gessler, mimo ważnej umowy licencyjnej. Wszystkie aktualne informacje pochodzą od redakcji serwisu.

Zgodnie z prawem, umowa licencyjna pomiędzy spółką Smaki Życia a Magdą Gessler jest aktualna a Magda Gessler twierdząc inaczej naraża spółkę na finansowe straty i godzi w dobra osobiste Spółki.

W obliczu nieprawdziwych twierdzeń, które powtarzają w mediach Magda Gessler i reprezentujący ją adwokaci, przedstawiciele spółki Smaki Życia postanowili skierować sprawę na drogę sądową.