Gastro Targ na Chmielnej

Drukuj
Kilkanaście dni temu, na nocnej street foodowej mapie Warszawy, w centrum miasta, pojawił się Gastro Targ na Chmielnej. To miejsce dla tych, którzy szukają wyrazistych smaków, unikalnego klimatu i dobrej muzyki. Tutaj spróbujesz m.in. kuchni meksykańskiej, izraelskiej, gruzińskiej, indonezyjskiej, austriackiej, polskiej i wielu innych smaków świata. Gastro Targ na Chmielnej rusza od 16.00 pod adresem Chmielna 21, na podwórku kamienicy Braci Jabłkowskich, w miejscu które od wieków historycznie tętniło życiem.

Znane wyrażenie #warsawbynight kojarzy nam się z weekendami w barach i klubach. Warszawa nocą jest piękna, dużo imprezujących warszawiaków przewija się podczas weekendów po centrum miasta szukając ciekawych miejsc z pysznym jedzeniem i dobrą muzyką. To z myślą o tych wszystkich osobach powstał Gastro Targ na Chmielnej, czyli nowy punkt na street foodowej mapie Warszawy. To ciekawe miejsce, które przyciąga niezobowiązującym wystrojem, który tworzy luźną atmosferę z muzyką, ale przede wszystkim smacznym, różnorodnym jedzeniem.

- Wiemy jak ważne dla mieszkańców Warszawy, jak i turystów, jest znalezienie klimatycznego miejsca do wieczornych spotkań ze znajomymi, w którym można zjeść coś pysznego, ale też cieszyć się latem i tym wakacyjnym klimatem w środku miasta. Gastro Targ na Chmielnej jest odpowiedzią na te potrzeby. To nowy koncept w centrum miasta, gdzie pod chmurką można spróbować, w dobrej cenie, najprzeróżniejszych smaków świata, pogadać ze znajomymi i posłuchać różnorodnej muzyki. Wierzymy, że Chmielna 21 to adres, który zapisze się na stałe na nocnej, letniej mapie Warszawy – mówi jeden z organizatorów, Marcin Pajewski.

Na gości Gastro Targu na Chmielnej będą czekać wystawcy znanych warszawskich restauracji. Fani kuchni meksykańskiej mogą spróbować jedzenia z YE YE Mex Food & Music Bar, restauracji która jest znana m.in. ze swojego przepysznego chilli con carne. Szef kuchni to prawdziwy Meksykanin, którego dewizą na nadchodzące weekendy jest „sprezentować gościom namiastkę Meksyku”. Kuchnię gruzińską reprezentować będzie Chinkali, węgierską La Bor, indonezyjskąWarung Jakarta, a polską i austriacką Słony, który oferuje najlepsze w mieście kultowe pampuchy z maczanką krakowską. Z kolei poszukiwacze najbardziej wyszukanych smaków będą mogli skosztować muli odSuperiore. Gastro Targ na Chmielnej to również liczne imprezy towarzyszące. Już w niedługim czasie organizatorzy zdradzą kalendarz wydarzeń na najbliższe tygodnie.

 

Gastro Targ na Chmielnej potrwa do końca września i będzie funkcjonować:
- piątek i sobota: 16:00 – 1:00
- niedziela: 14:00 – 22:00

Zapraszamy wszystkich na Chmielną 21!
 

Więcej informacji: 

https://www.facebook.com/Gastro.Targ.na.Chmielnej/