Świąteczna promocja u Mammy!

Drukuj
zdj. materiały prasowe
Doskonały do pieczenia pizzy, bułek, chleba oraz innych wypieków z firmy „Jak u Mammy” w świątecznej, promocyjnej cenie 499 zł!

„Jak u Mammy", to autorski rodzinny projekt Michała Adamczyka, jego narzeczonej Kamili i siostry Pauli. Sztandarowym produktem Jak u Mammy są piece Optima Electra do domowego wypieku pizzy. Piece posiadają kamienny blat, dzięki czemu osiągają temperaturę pieczenia 350 °C, niemożliwą do uzyskania w domowym piekarniku.

„Jak u Mammy” powstało z myślą o wszystkich fanach prawdziwych włoskich smaków, którzy chcieliby je odtworzyć we własnym domu. Piec bardzo szybko się nagrzewa do temperatury  350 stopni Celsjusza – trwa to zaledwie 7 minut. Czas wypieku to około 3-5 minut, dzięki czemu ciasto jest chrupiące i delikatne. Kolejną, niewątpliwą zaletą Optima Electra Pizza Express Napoli jest jegodesignerski i stylowy wygląd. Piec zostałzaprojektowany przez Gabriele Ferrari, a jego niewielkie wymiary  (32 cm x 35 cm x 25 cm) sprawiają, że bez problemu można go przechowywać nawet w niewielkiej kuchni. Piec jest łatwy do czyszczenia, a dołączone do niego drewniane łopatki ułatwiają umieszczanie placka w piecu i wyjęcia pizzy na talerz. Każde urządzenie zawiera instrukcje obsługi w języku polskim.

Jak u Mammy to też sklep internetowy z najwyższej jakości produktami niezbędnymi do przygotowania pizzy. Znajdziemy tu mąki, pomidory, oliwy. Wszystko od sprawdzonych włoskich producentów. Sklep pod adresem: www.jakumammy.pl